آهنگ بی کلام

صبر کنید
ژانویه 4, 2020 دستورات میانبر برای مسیرهای اصلی ویندوز
حتماً شما نیز دوست دارید هر چه سریع‌تر با رایانه خود کار کنید. یکی از راه‌های افزایش سرعت کار با رایانه و دستیابی زودتر به اطلاعات، استفاده از دستورات میان‌بر خاصی است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید تنها با تایپ یک عبارت، به یکی از مسیرهای اصلی موجود در ویندوز دست یابید. کافی است این دستورها را در Run ویندوز و یا نوار آدرس موجود در Explorer تایپ کنید.

با فشردن کلیدهای Win+R به Run رفته و در محیط Run به تایپ این دستورات بپردازید و یا در نوار آدرس محیط اکسپلورر، این دستورات را تایپ کنید :

 

🔹 دستور %SystemRoot% پوشه ویندوز شما را باز می‌کند. مثلا اگر ویندوزتان را در درایو C نصب کرده باشید، C:\WINDOWS باز می‌شود.

 

🔹 دستور %ProgramFiles% برای باز کردن پوشه Program Files به کار می‌رود.

 

🔹 دستور %windir% نیز پوشه Windows را باز می‌کند.

 

🔹 دستور %UserProfile% پوشه کاربر جاری را باز می‌کند. مثلا اگه ویندوز در درایو C نصب‌شده باشد، آدرس C:\Documents and Settings\Username (ویندوز XP) یا C:\Users\Username (نسخه‌های بعدی ویندوز) باز خواهد شد.

 

🔹 دستور %AppData% پوشه C:\Documents and Settings\Username\Application Data (ویندوز XP) یا C:\Users\Username\AppData\Roaming را باز می‌کند. این پوشه در بردارنده تنظیمات و داده‌های مربوط به برنامه‌ها است.

 

🔹 دستور %Temp% و %TMP% پوشه فایل‌های موقت کاربر جاری را باز می‌کند.

 

🔹 دستور %SystemDrive% درایوی که ویندوزتان در آن نصب‌شده باشد را باز می‌کند.

 

🔹 دستور %CommonProgramFiles% پوشه C:\Program Files\Common Files را باز می‌کند. این پوشه فایل‌های به اشتراک گذاشته توسط دیگر برنامه‌هاست.

 

🔹 دستور %AllUsersProfile% پوشه C:\Documents and Settings\All Users (ویندوز XP) یا C:\ProgramData (نسخه‌‌های بعدی ویندوز) را باز می‌کند. این پوشه فایل‌های تمام کاربران است.

 

منبع :  tarfandestan.com

 

➖  ➖  ➖  ➖  ➖  ➖  ➖

 

باعث خوشحالی ماست که با وبسایت ایزی موزیکال همراه هستید . از بخشهای دیگر وبسایت هم دیدن کنید :

⬇   ⬇   ⬇   ⬇   ⬇   ⬇

 

آهنگ بی کلام خوانندگان ایرانی

آهنگ بی کلام خوانندگان خارجی

انواع بیت (Beat) برای رپ ، ترپ ، هیپ هاپ

موزیک مخصوص تیزر و نریشن

انواع زنگ موبایل

آکورد و تبلچر آهنگ های ایرانی

آکورد و تبلچر آهنگ های خارجی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *