آهنگ بی کلام

صبر کنید
  • معروفیت و محبوبیت (مخصوصاً در “هنر اول” از هنرهای هفتگانه یعنی موسیقی) آرزوی خیلی از انسانهاست .. ضمن اینکه جدای از بحث علایق شخصی ، شنیدن موسیقی سلامت ذهنی را بهبود بخشیده و سلامت جسم را به‌ طرز عجیب و حیرت‌انگیزی تقویت می‌کند و در نتیجه برای همگان مفید است.

 

* پیش از هر چیز بهتر است مشکلات رسیدن به آرزوی خوانندگی و معروف شدن را بررسی کنیم :

1- هزینه های سنگین : امروزه افراد بسیاری در جامعه هستند که علاقه زیادی به خوانندگی دارند و از طرفی پرداخت هزینه های سنگین تنظیم و آهنگسازی در استودیوها باعث میشود نتوانند به این آرزوی خود برسند. هزینه های سنگینی که برای هر آهنگ گاهاً به چند میلیون تومان میرسد.

2- هدر رفتن زمان : از زمانی که شخصی تصمیم میگیرد یک آهنگ جدید بخواند تا زمانی که موزیکش را تحویل بگیرد ناچاراً باید بارها به استودیوی مورد نظرش رفت و آمد کند و در این بین زمان زیادی را از دست میدهد.

3- از بین رفتن انگیزه و اشتیاق : همانطور که گفته شد شنیدن موسیقی و کار در این زمینه انسانهای بهتری میسازد ، و به همین شکل اگر شخصی بخاطر وجود مشکلاتی که در بالا ذکر شد اشتیاق خود را برای ادامه فعالیتش در زمینه موسیقی از دست بدهد نتایج زیان باری برای وی خواهد داشت. افسردگی ، نا امیدی و … و در نهایت تاثیر منفی بر زندگی اش خواهد گذاشت.

4- استعدادهایی که هرگز کشف نشدند : چه بسیارند افرادی که به دلیل هزینه های بالا و شرایط سخت هرگز نتوانستند استعداد خود را به نمایش بگذارند و صدای خوبشان به گوش کسی نرسید تا استعدادشان به موقع کشف شود.

ما که هستیم ؟

گروه ‘ ایزی موزیکال ‘ با کادری مجرب و به کمک تجهیزات حرفه ای اقدام به تهیه مجموعه ای از آهنگهای بی کلام خوانندگان نموده است که هم اکنون در این وبسایت پیش روی شماست. علاقمندان به خوانندگی میتوانند با هزینه ناچیز این آهنگها را خریداری کنند و بلافاصله دانلود کنند.

ویژگیهای محصولات ‘ایزی موزیکال’ :

✔ کیفیت بالا
✔ قیمت مناسب
✔ وجود آهنگ اصلی (با صدای خواننده اصلی) در کنار آهنگ بی کلام ⬅ آپشن ویژه و رایگان
✔ وجود متن آهنگ در کنار آهنگ بی کلام ⬅ آپشن ویژه و رایگان
✔ آماده شدن لینک دانلود، بلافاصله بعداز خرید اینترنتی

محصولات دیگر وبسایت ایزی موزیکال :

🔹 آهنگهای بی کلام لایت مخصوص نریشن و گویندگی و …
🔹 بیت رپ ، ترپ ، هیپ هاپ
🔹 زنگ موبایل ( RingTone )
🔹 آکورد و تبلچرهای کمیاب خوانندگان ایرانی و خارجی
🔹 مقالات تخصصی و پروژه های دانشجویی
🔹 آموزشهای کوتاه و کاربردی در همه زمینه ها
🔹 بخش فروشگاه محصولات متفرقه