آهنگ بی کلام

صبر کنید
دسامبر 27, 2019 بازیابی رمز عبور اکانت اینستاگرام

بازیابی رمز عبور اکانت اینستاگرام

اگر بنا به هر دلیل پسورد یا رمز عبور اکانت اینستاگرام خود را فراموش کردید، نگران نباشد. اینستاگرام چند روش مختلف را ارائه کرده است که با استفاده از آن‌ها به راحتی می‌توانید رمز عبور فراموش شده اکانت اینستاگرام خود را بازیابی یا ریست (Reset) نمایید. در ادامه این مطلب به آموزش روش‌های بازیابی پسورد اکانت اینستاگرام می‌پردازیم. با سایت ایزی موزیکال همراه باشید.

 

مقدمه

شاید برای شما هم این اتفاق رخ داده باشد که بنا به هر دلیل پسورد اکانت اینستاگرام یا حتی یوزرنیم آن را فراموش کرده باشید. در این شرایط چه راه حلی پیش رویمان قرار دارد؟ آیا باید برای همیشه با اکانت اینستاگرام خود خداحافظی کنیم یا امکان بازیابی اکانت اینستاگرام و پسوردش وجود دارد؟

خوشبختانه اینستاگرام به شیوه‌های مختلفی امکان بازیابی پسورد و یوزرنیم فراموش شده کاربران را ارائه می‌کند. در ادامه این مطلب سعی می‌کنیم تا نحوه استفاده از این روش‌ها را برایتان شرح دهیم.

اگر رمز عبور یا پسورد اکانت اینستاگرام‌تان را فراموش کرده‌اید، با توجه به شرایطی خاصی که دارید، می‌توانید از روش های مختلفی به منظور بازیابی پسورد اکانت اینستاگرام خود بهره بگیرید. پیش از شروع کار به سوالات زیر پاسخ دهید، چرا که شما برای بازیابی اکانت اینستاگرام‌تان حداقل باید به یکی از سوالات زیر پاسخ مثبت دهید :

🔹 آیا یوزرنیم یا ایمیل در تعامل با اکانت خود را به خاطر می‌آورید و به آن ایمیل دسترسی دارید؟

🔹 آیا شماره تلفن در تعامل با اکانت اینستاگرام خود را به خاطر داشته و به آن دسترسی دارید؟

🔹 آیا اکانت اینستاگرام شما به اکانت فیسبوک‌تان متصل است؟  اگر پاسخ مثبت است، آیا یوزرنیم و رمز عبور اکانت فیسبوک خود را به یاد می‌آورید؟

 

برای اینکه بتوانید یوزرنیم و پسورد اکانت اینستاگرام خود را بازیابی کنید، حتما باید به یکی از سه عامل فوق دسترسی داشته باشید. در غیر این صورت تقریبا  امکان بازیابی رمز یا پسورد اکانت اینستاگرام‌تان را نخواهید داشت. در ادامه به آموزش نحوه بازیابی پسورد اکانت اینستاگرام با استفاده از هر سه روش نام برده شده می‌پردازیم.

.

روش اول : بازیابی پسورد اینستاگرام از طریق ایمیل

در این روش باید به ایمیلی که با اکانت اینستاگرام‌تان در تعامل است دسترسی داشته باشید. اگر به آن دسترسی دارید، مراحل زیر را طی کنید :

اپلیکیشن اینستاگرام را در گوشی یا تبلت خود اجرا کنید و گزینه “Forgot” را لمس نمایید. اگر این گزینه را مشاهده نکردید، گزینه “Get help signing in” را انتخاب کنید.

سپس از بین سه گزینه‌ای که نمایش داده می‌شوند، اولین گزینه با عنوان “With Username or Email” را انتخاب کنید.

پسورد اینستاگرام 1 بازیابی رمز عبور اکانت اینستاگرام

بازیابی رمز عبور اکانت اینستاگرام

 

حالا باید یوزرنیم یا ایمیلی که با اکانت اینستاگرام‌تان در تعامل است را وارد کنید. پس از انجام این کار آیکون فلش موجود در گوش سمت راست و بالای صفحه را لمس نمایید.

با طی کردن مراحل فوق یک ایمیل بازیابی رمز عبور یا پسورد از سوی اینستاگرام برای شما ارسال می‌شود. پس باید به ایمیل خود مراجعه کنید و بر روی لینک ریست پسوردی که اینستاگرام برایتان ارسال کرده است کلیک نمایید. سپس به صفحه‌ای هدایت می‌شود که حاوی دو فیلد برای تایپ رمزی جدید است. رمز جدید مورد نظرتان را تایپ و بر روی گزینه “Reset Password” کلیک کنید. به همین سادگی با دسترسی به آدرس ایمیلی که در تعامل با اکانت اینستاگرام شماست، قادر به بازیابی پسورد آن خواهید بود.

پسورد اینستاگرام 2 بازیابی رمز عبور اکانت اینستاگرام

بازیابی رمز عبور اکانت اینستاگرام

.

روش دوم : بازیابی پسورد اینستاگرام از طریق پیامک

این روش در شرایطی قابل استفاده است که شما برای اکانت اینستاگرام خود یک شماره تلفن را به ثبت رسانده باشید و هم اکنون هم به آن شماره دسترسی داشته باشید. اگر این شرایط برایتان برقرار است، مراحل زیر را برای بازیابی اکانت اینستاگرام‌تان طی کنید :

اپلیکیشن اینستاگرام را در گوشی یا تبلت خود اجرا کنید و گزینه “Forgot” را لمس نمایید. اگر این گزینه را مشاهده نکردید، گزینه “Get help signing in” را انتخاب کنید.

از بین سه گزینه‌ای که ارائه شده‌اند، گزینه With SMS را انتخاب کنید.

 

پسورد اینستاگرام 3 بازیابی رمز عبور اکانت اینستاگرام

بازیابی رمز عبور اکانت اینستاگرام

در این شرایط یک لینک به صورت پیامک برای شماره تلفنی که با اکانت اینستاگرام‌تان در ارتباط است ارسال می‌گردد.

کافیست که برای بازیابی رمز عبور اکانت  اینستاگرام‌ خود، پیامک دریافت شده را باز و لینک ارائه شده در آن را لمس کنید. در این شرایط به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که باید در آن رمز عبور جدیدی را دو بار وارد کنید. این کار را انجام دهید و سپس با یوزرنیم و رمز عبور جدید خود از اکانت اینستاگرام‌تان استفاده کنید. بنابراین این روش هم از دیگر روش‌هایی است که امکان بازیابی پسورد اکانت اینستاگرام را فراهم می‌کند.

پسورد اینستاگرام 4 بازیابی رمز عبور اکانت اینستاگرام

بازیابی رمز عبور اکانت اینستاگرام

 

روش سوم : بازیابی پسورد اینستاگرام از طریق فیسبوک

این روش فقط در شرایطی قابل استفاده است که اکانت اینستاگرام‌تان شما با اکانت فیسبوک‌تان متصل باشد. اگر این شرایط برای شما برقرار است، مراحل زیر را به منظور بازیابی پسورد اکانت اینستاگرام خود طی کنید :

1 – اپلیکیشن اینستاگرام را در گوشی یا تبلت خود اجرا کنید و گزینه “Forgot” را لمس نمایید. اگر این گزینه را مشاهده نکردید، گزینه “Get help signing in” را انتخاب کنید.

2 – از بین سه گزینه‌ای که ارائه شده‌اند، گزینه “With Facebook” را انتخاب کنید.

3 – حال مشخصات اکانت فیسبوک خود را وارد نمایید . لاگین (Login) شوید.

 

با طی کردن مراحل فوق صفحه‌ای مشابه با حالت‌های قبل پیش رویتان قرار خواهد گرفت که از شما درخواست وارد کردن رمز عبور جدیدی را می‌کند. رمز عبور جدید مورد نظرتان را در هر دو فیلد وارد کنید و گزینه “Reset Password” را لمس نمایید. حالا می‌توانید با پسورد جدیدتان وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.

پسورد اینستاگرام 5 بازیابی رمز عبور اکانت اینستاگرام

بازیابی رمز عبور اکانت اینستاگرام

اگر آدرس ایمیل یا یوزرنیم توسط اینستاگرام شناسایی نشد چطور؟

اگر بعد از وارد کردن آدرس ایمیل و یوزرنیم خود برای بازیابی پسورد اینستاگرام متوجه شدید که ارور مبنی بر عدم وجود آن یوزرنیم یا ایمیل ارائه می‌شود، ابتدا از وارد کردن صحیح آن اطمینان حاصل کنید. احتمال دارد که یک غلط تایپی در آدرس ایمیل یا یوزرنیم‌تان ایجاد شده باشد. اگر این چنین نبود، به احتمال زیاد اکانت شما بنا به دلیل قانع کننده‌ای از سوی اینستاگرام غیرفعال شده است.

متاسفانه اگر اکانتی به طور مستقیم توسط خود اینستاگرام غیرفعال یا حذف شود، تمام پست‌ها و اطلاعاتی که داشته از بین می‌روند و کاربر هم هیچ‌وقت قادر به بازیابی آن اکانت نخواهد بود. جالب است بدانید که حتی اگر فرد سودجویی اکانت اینستاگرام شما را هک کند و سپس آن را حذف نماید، باز هم اینستاگرام شما را قادر به بازیابی آن اکانت نمی‌کند و سهل‌انگاری شما برای محافظت از پسورد اکانت را عامل بروز این مشکل می‌داند.

بازیابی رمز عبور اکانت اینستاگرام ✅

منبع :  shabakeh-mag.com

➖  ➖  ➖  ➖  ➖  ➖  ➖

 

باعث خوشحالی ماست که با وبسایت ایزی موزیکال همراه هستید . از بخشهای دیگر وبسایت هم دیدن کنید :

⬇   ⬇   ⬇   ⬇   ⬇   ⬇

آهنگ بی کلام خوانندگان ایرانی

آهنگ بی کلام خوانندگان خارجی

انواع بیت (Beat) رپ ، ترپ ، هیپ هاپ

آکورد و تبلچر آهنگ های ایرانی

آکورد و تبلچر آهنگ های خارجی

 

کانال تلگرام ایزی موزیکال :

Teleg Address Logo 2 بازیابی رمز عبور اکانت اینستاگرام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *