آهنگ بی کلام

صبر کنید
می 26, 2020 iZotope از RX7 رونمایی کرد

هفتمین نسخه ی RX با تجربه سال ها تحقیق در حوزه پردازش سیگنال دیجیتال و یادگیری ماشین ساخته شده است. دو پکیج RX7 Advanced و RX Post Production Suite بر روی نیازهای افراد حرفه ای حوزه مراحل پس از تولید (فیلم) تمرکز دارد. در طرف دیگر، پکیج های RX7 Standard و RX Elements به منظور برطرف کردن مشکلات رایجی که موزیسین ها با آن طرف هستند عرضه شده است.

 

ویژگی های اصلی RX 7 Standard

به روزرسانی هایی که در نسخه ۷ انجام شده، آخرین پیشرفت های کمپانی iZotope در تکنولوژی صدا را در اختیار کاربران قرار می دهد و به موزیسین ها کمک می کند کارهای خسته کننده را پشت سر بگذارند و تمرکز خود را برای کارهای خلاقانه به کار بگیرند. ویژگی های مهم این نسخه عبارتند از:

 

ویژگی Repair Assistant:

این ابزار هوشمند، صدا را آنالیز کرده و نویز، صداهای ناهنجار مانند کلیپ و بسیاری اشکالات دیگر را شناسایی می کند و سپس سه نوع پردازش مختلف را با سه شدت مختلف پیشنهاد می دهد تا بتوانید سریع تر از همیشه اشکالات را برطرف کنید.

 

ویژگی Music Rebalance:

Music Rebalance از الگوریتم هایی که به وسیله ی یادگیری ماشین تمرین داده شده است استفاده می کند و می تواند به شکل هوشمندانه ای وکال، بیس، پرکاشن و دیگر سازها را شناسایی و آن ها را از یکدیگر جدا کند. به این ترتیب کاربر می تواند المان های یک ترک استریوی Audio را بهبود ببخشد.

 

حذف یا جداسازی وکال از بقیه ی صداها:

به این وسیله شما می توانید وکال را از قطعات موسیقی حذف کنید و نسخه بی کلام قطعات دلخواهتان را به دست بیاورید. همچنین می توانید صدای وکال را از باقی سازها جدا کنید و با استفاده از وکال خامی که به دست می آورید به ریمیکس قطعات بپردازید، بدون این که به فایل های مجزای ترک موسیقی دسترسی داشته باشید.

 

ویژگی های اصلی RX Elements

RX Elements هم به روزرسانی خوبی دریافت کرده و نسخه ساده تری از Repair Assistant را در اختیار کاربر قرار می دهد که در آن پس از شناسایی مشکلات، یک پیشنهاد با سه شدت متفاوت به کاربر ارائه می شود.

 

یکی از مدیران iZotope درباره ی این نسخه RX 7 بیان کرده است که: “بسیاری از افراد شاغل در کمپانی iZotope خودشان موزیسین هستند و به خوبی می دانند برطرف کردن مشکلات صوتی چقدر می تواند حوصله سربر و کسل کننده باشد و این پروسه به چه شکلی خلاقیت را نابود می کند. با ویژگی هایی مانند Repair Assistant سعی داریم تا این موانع را از سر راه خلاقیت کاربرانمان برداریم و ابزارهایی را در اختیار آن ها قرار دهیم که با استفاده از آن ها بتوانند بدون از بین بردن خلاقیتشان این مشکلات را برطرف کنند.”

 

منبع :  music.khafan.company

 

🎵 قابل ذکر است که وبسایت ایزی موزیکال با در بر داشتن انواع آهنگ بی کلام ، منبع خوبی برای تمربن خوانندگی و همچنین صداسازی و سلفژ است. کافیست به بخش آهنگهای بی کلام این وبسایت مراجعه کنید و از بین صدها آهنگ بی کلام ، آهنگ های مورد علاقه خود را انتخاب و تهیه کنید، و با آن ها هر روز تمرین کنید ، و یا در مهمانی ها و جمع ها هنر خود را به دیگران نشان دهید.

آهنگ بی کلام خوانندگان ایرانی

آهنگ بی کلام خوانندگان خارجی

انواع بیت (Beat) برای رپ ، ترپ ، هیپ هاپ

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *